сите категории
EN

Производи

Ти си тука : Дома> Производи

Во Hamyee Wallpaper, сакаме да ви помагаме да креирате уникатни производи со нашите дизајни на тапети. Истражете ги нашите ексклузивни стилови што не можете да ги купите на друго место. Изборот на вистинската позадина за вашиот бизнис не може да биде полесен.

Во Hamyeewallpaper, го имаме секој стил што можете да го замислите! Со нашите современи бои, дезени и текстури во тренд, сигурни сме дека ќе најдете дизајн на тапети со лупење и лепење што го сакате. Пена 3d тапети ни се големи омилени и прекрасно функционираат во спални, дневни соби и простори. Без оглед на дизајнот на тапети и 3Д панели што сакате да ги додадете во вашиот бизнис, ние сме тука да ви помогнеме, нудејќи совет, совети и поддршка што можеби ќе ви требаат!

Тапет за кора и стап

Добијте помош за да ја изберете вистинската позадина за лупење и лепење

Тапет за кора и стап

Димензионално стабилен; Може да се пере

Дознај повеќе

Пена 3D позадина

Пена 3D тапет може да ги засили вашите ѕидови и да ја истакне вашата личност и вкус

Пена 3D позадина

Квалитет на обработка; Комфор за живеење

Дознај повеќе

Налепница за под

Нудиме стручни консултации пред нашите специјализирани тимови да ги преземат вашите проекти

Налепница за под

Лесно се става; Мазни површини

Дознај повеќе

Покривање Wallидови

Проверете ги нашите колекции на тапети

Покривање Wallидови

Димензионално стабилен; Може да се пере

Дознај повеќе
КАКО ДА СЕ ОДБЕРЕ ВИСТИНСКАТА И ЕВТИНА ПОЗАДИНА?

Изборот на вистинската позадина за вашиот бизнис со декорација на тапети на крајот зависи од вашиот бизнис стил и што е најважно, од буџетот. Во Hamyee Wallpaper, сакаме да се увериме дека сте целосно задоволни со вашата одлука, поради што нудиме корисна услуга за нарачка на примероци за да ви дадеме време да испробате идеи за вашето купување. Постојано ја ажурираме нашата колекција со нови трендови за тапети што ви се потребни за правилно прикажување на производите за тапети во вашата продавница.

Ние продолжуваме да додаваме нови дизајни секој месец за да ги одржуваме нашите дизајни ажурирани и актуелни, така што секогаш можете да ги најдете дизајните кои најдобро одговараат за вашиот најнов проект за дизајн. За повеќе помош и совет, не двоумете се да добиете во контакт со член на тимот на Hamyee Wallpaper преку е-пошта или со проверка на нашите профили на Facebook и Instagram.