сите категории
EN

За нас

Ти си тука : Дома> За нас

Сопствена фабрика

Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd е професионален производител на неткаен тапет, PVC тапет, самолепливи тапети, кујнски филм и прозорско стакло со повеќе од десет години искуство. Ние сме кинеска компанија со седиште во Хунан која ги опслужува сите држави и територии.


Нашата цел е да им обезбедиме на нашите трговци персонализирана услуга, брза испорака и квалитетни дизајни. Досега имаме дизајнирано повеќе од 6800+ стилови на тапети. Покрај тоа, секоја количина е во ред за нас. За нарачки на големо, ние ја поседуваме производствената работилница со професионален менаџмент за да ја произведеме. За нарачки во мали количини, можеме да ги подготвиме во нашата работилница за сечење врз основа на.


Имаме широк асортиман на други ѕидни облоги, вклучувајќи врвни дизајнерски модели. Повеќето од нашите книги со шаблони за тапети се достапни во овој онлајн каталог. Ова е најдоброто место да го најдете вашиот дизајн на тапети што го сакате.

Сопствена фабрика

ШТО ПРАВИМЕ

Нашата приказна
Нашата приказна

Со 10-годишен развој, сега оригиналниот дизајнерски тим и тим за производство и продажен тим работат заедно за да го услужат секој клиент со цело срце. Во меѓувреме, целосно гарантирајте брза испорака на висококвалитетни производи. Производите се извезуваат во повеќе од 80 земји со висока репутација и благодарност.

Нашата филозофија
Нашата филозофија

Со визија да понудиме извонреден квалитет на производот, импресивен дизајн и исклучителни услуги за клиентите заедно со техничка поддршка, ја олицетворуваме елеганцијата на префинетиот стил со мешање на традиционалниот и преодниот дизајн за да го надополни класичниот и современиот начин на живот.


Постои постојан избор на нашите креации, кои се движат од традиционални до цветни до футуристички. Со нашата широка мрежа на органски илустратори, дизајнери на шаблони и фотографи, можеме да го најдеме совршениот додаток за секој проект за дизајн. Курирање ѕидни покривки кои ги надминуваат трендовите и се вечно безвременски.

Нашата цел
Нашата цел

Имаме широк асортиман на други ѕидни облоги, вклучувајќи врвни дизајнерски модели. Нашиот пријателски и пристапен тим за услуги на клиентите е секогаш при рака да ве советува и поддржува со вашиот проект за внатрешен дизајн. Секој член на тимот е опремен со специјалното знаење што му е потребно за да одговори на вашите прашања, што ви дава спокојство кога нарачувате кај нас.

Наша грижа
Наша грижа

√ Зајакнување на креативноста во сите нејзини многу форми

√ Поддршка на нашата креативна заедница на уметници, креатори, потрошувачи, сопственици на мали бизниси

√ Дизајнери на ентериер и хобиисти, ентузијасти и занаетчиски страсти

√Животна средина и зачувување на нашите ресурси

√ Израдување на нашите клиенти...секој ден

Нашата приказна
Нашата филозофија
Нашата цел
Наша грижа

дизајн
оддел

Тим со префинет интерес за уникатната уметност и неизгаслива страст за создавање исклучителни ѕидни облоги. За повеќето дизајни на тапети, боите може да се приспособат по вкус.


Постои постојан избор на нашите креации, кои се движат од традиционални до цветни до футуристички. Со нашата широка мрежа на органски илустратори, дизајнери на шаблони и фотографи, можеме да го најдеме совршениот додаток за секој проект за дизајн. Курирање ѕидни покривки кои ги надминуваат трендовите и се вечно безвременски.