сите категории
EN

Винилна позадина од 53 см

Ти си тука : Дома> Производи > Покривање Wallидови > Винилна позадина од 53 см

Винилна позадина од 53 см

Винил позадина е најпопуларниот дизајн на тапети на странскиот пазар. Винилната позадина од тули е првиот избор на модерната млада личност. Винил тапет од 53cm X 10m е многу стабилен за украсување дури и на дневната соба, спалната соба и канцеларијата. Водоотпорен е и лесен за чистење. Повеќето од нив се модерни дизајни.