сите категории
EN

3D тапет со пена од пена

Ти си тука : Дома> Производи > Пена 3D позадина > 3D тапет со пена од пена

3D тапет со пена од пена

Нашите 3D тапети се водоотпорни, така што тие се совршени за ентериерот на вашиот дом. Можете лесно да ја отстраните и повторно да ја нанесете тапетата со 3D PE пена во различни делови од вашиот простор без да ги оштетите ѕидовите.