сите категории
EN

3D Пена ролна позадина

Ти си тука : Дома> Производи > Пена 3D позадина > 3D Пена ролна позадина

3D Пена ролна позадина

Добредојдовте во Hamyeewallpaper, 3D ѕидната тапета од PE пена е една од најпрактичните од сите. Изработен од полиетиленска пена (PE пена), водоотпорен е и самолеплив.