сите категории
EN

Неткаен тапет од 106 см

Ти си тука : Дома> Производи > Покривање Wallидови > Неткаен тапет од 106 см

Неткаен тапет од 106 см

Водечки кинески производители и добавувачи на неткаен тапет: Нетканите тапети се карактеризираат со добра дишливост, механичка отпорност и способност за покривање фини пукнатини. Винил неткаен тапет (106cm*10mt) Стил: 3D, 106cm Дамаск позадина, класична, модерна, цвеќиња, тули и камен, дрвени тапети итн. Тежина на тапет: 100-200g/mXNUMX

    Не одговараше на никакви информации!